Ta strona używa cookies. OK Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności

BIP Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu

Czas wygenerowania treści 2024-04-15 07:13:24

Komórki organizacyjne

Data dokumentu: 2022-12-22

Sekretariat Główny

Agnieszka Glanc

telefon: 32 396 45 90

e-mail: szpital@szpital4.bytom.pl

 

Kancelaria Główna

Anna Puczko

Anna Kołodziejczyk

telefon : 32 396 45 07

Fax : 32 396 45 09

e-mail: kancelaria@szpital4.bytom.pl

 

Naczelna Pielęgniarek

Marzena Huptas

telefon: 32 396 41 16

e-mail: ppiel@szpital4.bytom.pl

 

Główna Księgowa

Renata Świętek

telefon: 32 396 45 22

e-mail: rswietek@szpital4.bytom.pl

 

Księgowość

telefon: 32 396 45 25

e-mail: księgowość@szpital4.bytom.pl

 

Dział Kadr

Kierownik

Joanna Drzyzga

telefon: 32 396 46 10

32 396 46 11

Fax: 32 396 46 18

e-mail: kadry@szpital4.bytom.pl

 

Dział Rozliczeń i Statystyki

Kierownik

Katarzyna Libor

telefon: 32 396 46 06

32 396 46 00

Fax: 32 396 46 00

e-mail: statystyka@szpital4.bytom.pl

 

Dział Administracji

Kierownik

Izabela Kluska

telefon: 32 396 46 15

e-mail: ikluska@szpital4.bytom.pl

e-mail: ubezpieczenia@szpital4.bytom.pl

 

Dział Marketingu i Pozyskiwania Funduszy

Kierownik

Dawid Michalik

telefon: 32 396 45 76

e-mail: marketing@szpital4.bytom.pl

umowy@szpital4.bytom.pl

 

Dział Informatyki i Aparatury Medycznej

Kierownik Sekcji Informatycznej:

Roman Daniel Stanek

telefon: 32 396 46 21

32 396 46 22

email: rstanek@szpital4.bytom.pl

 

Kierownik Sekcji Aparatury Medycznej:

Dariusz Libor

telefon: 32 396 45 53

email: dlibor@szpital4.bytom.pl

 

Dział Techniczny

Kierownik

Maciej Zachwieja

telefon : 32 396 45 49

e-mail: techniczny@szpital4.bytom.pl

 

Dział Zamówień Publicznych

Kierownik

Agnieszka Żerdzińska

telefon: 32 396 45 02

email: dzp@szpital4.bytom.pl

 

Pełnomocnik ds. Akredytacji i Jakości

Małgorzata Cudak

telefon: 32 396 45 98

email: mcudak@szpital4.bytom.pl

 

Rzecznik Prasowy

Iwona Wronka

telefon: 506 796 100

email: informacje@szpital4.bytom.pl

 

Portiernia

telefon: 32 396 43 01

32 396 43 02


Informacje o dokumencie [pokaż][ukryj]
Wprowadzenie: 2016-09-15 13:19:49
Ostatnia aktualizacja: 2023-05-15 08:16:18
Odpowiedzialny merytorycznie: Z-ca Dyrektora ds. Medycznych
Rejestr zmian dokumentu

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu
al. Legionów 10   41-902 Bytom
tel.: 32 281 02 71
NIP: 626-25-10-567 REGON: 000296271
www.szpital4.bytom.pl